QR Yazılım - Teknolojiyi Bizimle Yakalayın

0(850) 302 16 05

bilgi@qryazilim.com

Ardıçlı Mh. Gürbulut Sk.

No:67 Selçuklu/Konya

Mesai 08:00 - 17.00

Pazar Günü Kapalı

SULAMA OTOMASYONU

QR YAZILIM - SULAMA OTOMASYONU

 

 

Sulama Kooperatifleri Bilgi Yönetim Sistemi Sayesinde İşler Çok Kolay...

 

Üye sistemi ile sulama yapan birlik veya kooperatifler için hazırlanmıştır. Sulama yapan üyelerin borçları, gecikme bedelleri takip edebilir, gelir ve tahakkuk makbuzu yazdırabilirsiniz.

 

 

Quark Hızlı Satış Ürün Detayları

 

Ürünü İncele

 

 

Hızlı ve Güvenli

 

Üye sistemi ile sulama yapan birlik veya kooperatifler için hazırlanmıştır. Sulama yapan üyelerin borçları, gecikme bedelleri takip edebilir, gelir ve tahakkuk makbuzu yazdırabilirsiniz. Sulama işlemi yapılan bitki, adres, tarih ve saate göre rapor alabilirsiniz. Ayrıca otomatik taksitlendirme yapıp, ödenmeyen borçlara belirli oranda gecikme zammı tahakkuk edebilirsiniz.

 

Modüler Yapı

 

Sulama hizmetinden yararlanacak olan kişilerin(üye) kayıtlarının yapabilir, ayrıca tarla sahibinin başka biri olması halinde arsa bilgisine tarla sahibi bölümüne yapabilirsiniz.

 

Kolay Kullanım

 

Sulama hizmetinden yararlanacak olan üyeler sulama sezonunun açılmasıyla birlikte doldurdukları beyannameleri birliğe teslim ederler ve birlik yetkilisi bu işlemleri, tahakkuk işlemlerinden ayrı ayrı yapılacağı gibi toplu olarak da mükellefleri borçlandırabilmektedir. Bu işlem program kullanıcısının en kolay şekilde kullanabilmesi için tasarlanabilmektedir. Yapılan tahakkuk işleminden sonra kişiye tahakkuk makbuzu azdırabilirsiniz.

 

Borçlar Zamanında Ödenir

 

Sulama hizmetinden yararlanan fakat borcunu zamanında ödemeyen üyeler için günlük faiz uygulaması otomatik olarak devreye girer ve bu işlem aynı anda icra işlemlerine de eklenebilmesini sağlar. Bu bölüm aracığı ile kişiyi icra takip işlemine ekleyebilir ve kişiye bir tebligat gönderebilirsiniz.

 

Zera Yazılım Sulama Otomasyonu Teklif Formunu Doldurun Sizi Arayalım

 

Formu Doldur